Makijaż z Sweet’n’Spicy, Ocean Storm czy Path Trough The Dunes? Którą paletkę My Secret wybierasz?

Chyba nigdy nie nauczę się robić zdjęć makijażu, zawsze wychodzą mi na zdjęciu jakieś takie wypłowiałe… gdy jednak trafiają się takie cuda jak paletki od My Secret, to czasami warto się ośmieszyć kiepskim zdjęciem makijażu, aby napisać jaka to w rzeczywistości petarda. Już nie raz pisałam Wam, że uwielbiam te cienie – za pigmentację, za trwałość, za cudne kolory i łatwość aplikacji. A od kiedy Daniel Sobieśniewski macza palce w kolorystyce, to zawsze jest to murowany hit. Dziś chciałabym pokazać Wam 3 jesienne paletki – Path Trough The Dunes, Sweet’n’Spicy i Ocean Storm. Wszystkie rzecz jasna od Drogerii Natura.

Daruję sobie opis w stylu „paletki mieszczą 3 cienie, o gramaturze bla bla bla ” bo piszę to przy okazji każdej recenzji i chyba wszystkim już się to znudziło. Zjedzmy więc samo mięsko…
3 jesienne paletki natychmiast podbiły moje serce – coś w szmaragdzie, coś we fiołkowym „mauve” czy bezpieczne beże? Ja biorę wszystko! 

Ocean Storm – to moja absolutna ulubienica, jako pierwsza wpadła mi w oko. Kiedyś nienawidziłam zieleni, a teraz na hasło emerald świecą mi się oczy. To 3 piękne, metaliczne odcienie. Oliwkowy, szmaragdowy i zieleń oceanu. Konsystencja i pigmentacja bajka. Jesienny? Ja tam spokojnie widzę go i zimą 🙂
Sweet’n’Spicy – pudrowy, amarantowy i mauve – wszystkie trzy maty. W pierwszej chwili najmniej mnie pociągały, a teraz? Teraz pokazuję Wam makijaż wykonany przy ich użyciu. Cudo w modnym stylu. 
Path Trough The Dunes – 3 spokojne, neutralne, matowe beże. Idealne jako kolory transferowe aczkolwiek solo również da się nimi zrobić fajny makijaż nude. Pigmentacja obłęd, naprawdę przy najjaśniejszym odcieniu nie spodziewałam się szału, a jednak niesłychanie mnie zaskoczył.
W makijażu poza paletką Sweet’n’Spicy wykorzystałam cienie w kremie My Secret extreme glam guiltless i guilty pleasure i złotko z paletki My Secret Little Star.

Wiem, że brwi nieogar i mogło być lepiej, ale przy moim maluchu robienie makijażu na 15 rat + zdjęcia to wyzwanie na cały dzień 😀

Znacie paletki My Secret? Lubicie takie odcienie w makijażu?

Poprzedni

Następny

Pin It on Pinterest